Vyhledávání

Uživatel

Kategorie: Výsledky

19.4.2013

1. Menyhért-Munka 2. Horňák-Horňáková 3. Frajt-Jakubík, 11 párov

Dokumentácia

Keďže sa cez víkend hrá 2. liga, viacerí hráči dnešný klubový večer vynechali. Napriek tomu sa zíšlo 11 párov, pričom viacero z nich bolo menej tradičných, keďže niektoré stabilné páry spolu nehrali, kvôli tréningu na ligu. Prvých 5 miest obsadili páry, ktoré spolu hrávajú i keď naše partnerstvo s Vladom je ešte len v štádiu zrodu. Napriek tomu, že sme tento turnaj vyhrali, nemôžem byť so svojou hrou spokojný, keďže, okrem iného, som nesústredenosťou Šikrovcom napchal slem. Vydražili ho bez dvoch es a keď partner štartol esom trefovým, tak silne som sa "sústredil" na to, ako mu namarkovať, že má zahrať piku, až som nakoniec tref nepriznal a omylom zahral 7 pikovú. Hneď som sa síce opravil, ale moja 7 sa stala trestnou kartou a už hlavný hráč nemal s partiou problém :(

Náš náskok je síce pred druhým takmer 9% a nebyť tej mojej hrubej chyby, dosiahli by sme až 70% výsledok, väčšinu topov sme však získali vďaka súperom a často to bolo dané ich nezohranosťou, i keď mnohé chyby sa neodvíjali od toho s kým hráč hrá.

Pred turnajom som namiešal 90 rozdaní, 30 na dnešný turnaj a 60 na ligu a keďže sme v prvom kole pauzovali, namiešal som zvyšných 20 rozdaní na 2. kolo ligy, takže všetko by malo byť na zajtra pripravené.

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.